تبلیغات
ندای آزادی(حرفهای ناگفته یه پسر بد) - فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام
Share |

جستجو

 

فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام

شنبه 1 مهر 1391   08:44 ب.ظ


نوع مطلب : عمومی ،آزادی ،


چند روزی هست که این فیلم تو اینترنت پخش شده،حتماً خیلی از شما ها اون فیلم رو دیدید. دلم می خواست خیلی زودتر در مورد این فیلم که فقط چند دقیقه از اون رو دیدم بنویسم.اما همونطور که می دونید نوشتن در این مورد خیلی سخته. اونم تو ایران. این رو در ابتدا بگم که این چیز هایی که میگم فقط نظر شخصی من هست و من اینجا نمی خوام بگم چی بده و چی خوبه.


من اینجا نمی خوام از گروه خاصی یا دین یا مذهب خاصی طرفداری کنم. کلاً توهین کردن به عقاید دیگران کار قشنگی نیست.چه به مسلمونه و چه به مسیحی ها یا یهودیها یا زرتشتیها یا بهایی ها. اینکه چه هدفی پشت ساخت این فیلم بوده یه بحثه و اینکه مسلمونها چطور برخورد کردن یه بحث دیگس.اصلاً منم با مسلمانهای دنیا موافق .خیلی بیخود کردن به پیامبر اسلام توهین کردن ، اما آیا با تظاهرت و حمله به این ور و اونور چیزی درست میشه؟ اصلا واسه چی امروز تو پاکستان یک عده مردن.اصلا واسه چی سفیر آمریکا تو لیبی رو کشتید؟ اصلاٌ اگه کشور خودتون رو نابود بکنید به سازنده فیلم لطمه زدید یا نه فقط خدتون رو به کشتن دادید و شهر وکشور خودتون رو ویران کردید؟!


این چند روزه شاهد پوشش گسترده ی خبری این ماجراها در تلویزیون جمهوری اسلامی بودیم ، یه سخن هم با مسئولین دارم ، نمیدونم واقعاً این موضوع مهمه واستون یا فقط استفاده تبلیغاتی داره.اما اگه مهمه ببینید چقدر سخته یکی به مقدسات و باور آدم توهین کنه .اونوقت خیلی راحت شما به مقدسات دیگران توهین میکنید.از یهودی و مسیحی گرفته تا بهایی ها (کلاً اقلیت های دینی در ایران).چیه !؟ چون یک میلیارد نمیشن که بریزن تو خیابون و شلوغ کنن و کسی صداشون رو نمیشنوه اینطوری رفتار میکنید؟ همونطور که در ابتدای سخنم گفتم من با توهین کلاً مخالفم.فرقی هم واسم نمیکنه که کی توهین کرده.شما هم اگه واستون مهمه نکنید.آزادی ادیان و مذاهب رو محترم بشمارید. به قول معروف که میگن : "موسی به دینش ، عیسی هم به دینش"نوشته شده توسط : حسین رحمتی نیا