تبلیغات
ندای آزادی(حرفهای ناگفته یه پسر بد) - خیانت
Share |

جستجو

 

خیانت

جمعه 19 خرداد 1391   05:57 ب.ظ


نوع مطلب : عمومی ،

خیانت


یکی از بچه ها خوشحال و خندون اومد از فتح زن همسایه واسم گفت و از رشادتاش.خوب این آقا مجرده.اشکال داره کارش ،اونم نه بخاطر سکسش ،بلکه بخاطر رابطش با زن مردم.اما کارش هرچقدر هم که بد باشه از زنه بدتر نیست .چون زنه به شوهرش خیانت کرده.

چرا ما به همدیگه خیانت میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بزارید اول اینو بگم که من فکر میکنم زنها وفادارتر از مردا هستند.اینو هیچ آمار رسمی نگفته اما با یه نگاه ساده به دور و اطراف خودمون می فهمیم که اکثر مردایی که می شناسیم اگه یه خانمی پا بده,می گیرن.اونم چجوررر!!!

به هر کی میگی چرا؟ میگه چون دل خوشی ازش ندارم.خسته شدم.دوستش ندارم.اما من فکر می کنم ما آدما حریصیم.اونایی که خیلی خیانت کردن می دونن که همش یه مزه می ده.والا,بلا , مال خودتون از همه بهتره.راسته که میگن مرغ همسایه غازه. باید اون موقع که به قول یه نفر چیزتو تو دستت گرفته بودی وپاتوکرده بودی تو یک لنگه کفش این فکرارم میکردی.خوب حالا خودتو ناراحت نکن .یه را حل هست که کارتو جبران کنی.میدونی چیه؟؟؟

آها ! من بهت میگم.همونجور که می دونی همه آزاد آفریده شدن.اما این هیچ ربطی به حرف من نداره.اینو گفتم تا یادت باشه.

باید اگه اونم بهت خیانت کرد ناراحت نشی.چون اگه تو به خودت حق میدی خیانت کنی ,به اونم باید حق بدی.(برابری حقوق زن و مرد).

بابا اگه نمی خوایش برو صاف و پوست کنده بگو نمی خوامت.

طلاقش بده , دادی؟؟؟

اوفی!!! دیگه آزاد شدی.حالا برو هر غلطی دلت می خواد بکن.

اما خانمهای عزیز.چند وقت پیش یجا خوندم زنه رفته جیک جیک, چون می خواسته تلافی سره  شوهرش در بیاره.چون فهمیده که اونم رفته جیک جیک.آخه دختر خوب این چه کاریه؟چرا خودتو خراب میکنی؟!؟گوره پدرش.مهرت حلال , جون آزاد.

اما اونایی که خودشون اینکاره هستند.باید بگم ماه همیشه پشت ابر نمی مونه.خیلی با هم فرق می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نامردین !

اینقدر حرف واسه گفتن هست که نمی دونم چی بگم.

اما مطلب طولانی میشه و می دونم شماها حال ندارید بخونید.

حالا به نظر شما چرا خیانت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  

  

 


نوشته شده توسط : حسین رحمتی نیا